Департамент ЖКГ Миколаєва повторного оголосив торги на ремонт дороги на 6 Слобідській, знизивши ціну на ₴220 тисяч
  • понеділок

    30 березня, 2026

  • 14.5°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 30 березня , 2026 понеділок

  • Миколаїв • 14.5° Похмуро

Департамент ЖКГ Миколаєва повторного оголосив торги на ремонт дороги на 6 Слобідській, знизивши ціну на ₴220 тисяч

Ремонт трамвайної колії вздовж вулиці 6 Слобідська у Миколаєві, 4 березня 2026 рік. Фото: Сергій Овчаришин, «МикВісті»Ремонт трамвайної колії вздовж вулиці 6 Слобідська у Миколаєві, 4 березня 2026 рік. Фото: Сергій Овчаришин, «МикВісті»

Департамент житлово-комунального господарства міської ради оголосив повторні торги на ремонт дороги по вулиці 6-а Слобідська від проспекту Центрального до вулиці 1-а Воєнна. Вартість робіт знизили на 220 тисяч гривень.

Про це свідчать дані системи публічних закупівель Prozorro, пишуть «МикВісті».

Наразі очікувана вартість робіт складає 23,8 мільйона гривень. Підрядник має завершити їх до 30 вересня 2026 року.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Згідно даних у тендерній документації, підрядник має зняти старий асфальтобетон фрезеруванням, демонтувати і розібрати бортові камені, укласти нові бетонні поребрики, облаштувати саме покриття, змонтувати нові бордюри, тактильні плити і організувати благоустрій прилеглої території.

До цього Департамент ЖКГ планував витратити на ремонт відрізку цієї дороги понад 24,1 мільйона гривень, однак торги скасували. Виявилося, що у технічній документації містився перелік робіт, які вже виконали під час ремонту трамвайної колії вздовж 6 Слобідської. Про це департамент повідомило комунальне підприємств «Миколаївелектротранс», яке виконало і роботи. Через це надалі торги відмінили та перезапустили з оновленою очікуваною вартістю.

Нагадаємо, що після капітального ремонту дороги по вулиці 6 Слобідська, від проспекту Центрального до вулиці 1-а Воєнна, рух для автомобілів на цьому відрізку стане двостороннім.

Наразі там триває ремонт трамвайної колії — його обіцяють закінчити до кінця квітня 2026 року.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems