У Новій Одесі планують за майже ₴5 млн закупити спецтехніку, необхідну для ремонту доріг
  • понеділок

    6 квітня, 2026

  • 15°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 6 квітня , 2026 понеділок

  • Миколаїв • 15° Похмуро

У Новій Одесі планують за майже ₴5 млн закупити спецтехніку, необхідну для ремонту доріг

Ремонт трамвайної колії вздовж вулиці 6 Слобідська у Миколаєві, 4 березня 2026 рік. Фото:  «МикВісті»Ремонт трамвайної колії вздовж вулиці 6 Слобідська у Миколаєві, 4 березня 2026 рік. Фото: «МикВісті»

У Новій Одесі планують за 4,9 мільйона гривень придбати автогрейдер, який використовують під час будівництва і ремонту доріг.

Про це свідчать дані системи публічних закупівель Prozorro, пишуть «МикВісті».

Замовник закупівлі — Виконавчий комітет Новоодеської міської ради. Підрядник повинен буде поставити одну одиницю спецтехніки до 31 травня 2026 року. Автогрейдер, згідно тендерної документації, повинен бути новим і виготовлений не раніше 2025 року.

Наразі триває процес подачі тендерних пропозицій, підрядника обиратимуть після 8 квітня.

Автогрейдер — це спеціалізована дорожньо-будівельна техніка, яку використовують для вирівнювання та планування поверхонь. Його застосовують під час будівництва і ремонту доріг, зокрема для вирівнювання грунту перед укладанням покриття, утримання ґрунтових доріг, формування ухилів для водовідведення, а також для розчищення територій і прибирання снігу.

Автогрейдер. Фото з сайту zeppelin.uaАвтогрейдер. Фото з сайту zeppelin.ua

Читайте також матеріал «МикВісті» «Миколаївкомунтранс» завдяки партнерам оновив 70% своєї техніки: як сьогодні виглядає автопарк візника сміття?».

Нагадаємо, депутати Миколаївської міської ради зняли з розгляду питання про дозвіл КП «Миколаївські парки» взяти 45,1 мільйона гривень кредиту на техніку за програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems