Миколаїв

• 16 вересня , 2024 вересня

• Миколаїв • 22.4° Похмуро

Миколаївська рапіристка Полозюк виборола Кубок України

20-річна спротсменка Аліна Полозюк із Миколаєва виборола першість на Кубку України з фехтування на рапірах, що проходив у Львові 27 січня.

Про це повідомляє Національна федерація фехтування України.

Переможцями Кубку стали Аліна Полозюк (тренери Лариса Павленко, Маргарита Сопінська) та 33-річний львів’янин Клод Юнес (тренер Сергій Гаравський).

Аліна Полозюк виграла п’ять з шести боїв на груповій стадії й під п’ятим номером стартувала у турі прямого вибування, де провела ще чотири переможні поєдинки, зокрема півфінальний проти Катерини Ченцової (15:13) та вирішальний за золото, долю якого визначив один укол проти Анни Тараненко (15:14).

Друге місце зайняв столичний рапірист Андрій Погребняк.

Третє місце розділили львів’янин Даниїл Гойда та Владислав Скалій з Миколаєва, які у своїх півфіналах поступилися відповідно Погребняку (7:15) та Юнесу (9:15).

Нагадаємо, миколаївська рапіристка Ольга Калкутіна у складі збірної України увійшла до четвірки найсильніших на Кубку світу серед юніорок.

Також повідомлялося, що за 2022 рік вихованці миколаївських спортивних шкіл вибороли 24 нагороди на топових міжнародних змаганнях.