Миколаївські шаблісти здобули призові місця на чемпіонаті України серед юніорів

6:36, 18 вересня, 2023

У Києві відбувся чемпіонат України з фехтування на шаблях серед юніорів. Команда дівчат з Миколаєва здобула «золото», команда хлопців — «бронзу»

Про це повідомили в Національній федерації фехтування України.

Серед дівчат перемогу святкували представниці Миколаєва Вікторія Коротченко, Володимира Бабенко, Крістіна Кулик та Ольга Ківало — поступаючись у фіналі, вони зуміли відігратися і здолати команду Одеси (45:38).

А команда хлопців з Миколаєва у складі Данііла Скорохода, Артема Струшляка, Євгена Олейникова і Михайла Гурина посіла третє місце — після поразки у півфіналі від черкащан (42:45) миколаївці у поєдинку за бронзу перемогли Київ-1 (45:37).

Нагадаємо, Україна виборола 34 медалі, з них 12 — золотих, на «Іграх нескорених 2023» — мультиспортивному турнірі серед ветеранів і військовослужбовців. Останній день змагань українці завершили золотою нагородою у стрільбі з лука.