Миколаївські легкоатлети здобули медалі на Чемпіонаті України

9:53, 16 січня, 2024

Миколаївські легкоатлети здобули золоту та бронзові медалі на чемпіонаті України.

Про це повідомили в Миколаївській міській раді.

З 13 по 14 січня у Львові відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. Спортсмени СДЮСШОР Миколаїв з легкої атлетики стали призерами змагань в особистому заліку:

• Андрій Куліуш посів перше місце у потрійному стрибку (14 м 31 см) та третє місце у стрибку в довжину (6 м 65 см);
  • Ірина Новак здобула бронзову нагороду в бігу на 800 м (2:20:04);
  • Олексій Козакевич став третім у потрійному стрибку (13 м 67 см).

Спортсменів підготував такий тренерський склад: Леонід Боровський, Юрій Грицак, Іван Гриник, Юрій Сергієнко, Олена Холоша.

Миколаївський спортсмен. Фото: Миколаївська міськрадаМиколаївський спортсмен. Фото: Миколаївська міськрада

Раніше у Києві в грудні завершилися Всеукраїнські змагання з кікбоксингу ІСКА на честь загиблих героїв України. Миколаївські спортсмени здобули призові місця

Нагадаємо, що у Києві з 4 по 10 грудня відбувся командний Чемпіонат України зі стрибків у воду. У результаті команда Миколаївської області зайняла третє загальнокомандне місце.