Миколаївські боксери стали призерами Чемпіонату України серед юніорів

17:47, 17 березня, 2024
Миколаївські боксери на Чемпіонат України серед юніорів 10-17 березня у Вінниці / Фото: Управління у справах спорту ММРМиколаївські боксери на Чемпіонат України серед юніорів 10-17 березня у Вінниці / Фото: Управління у справах спорту ММР

У Вінниці 10-17 березня відбувся Чемпіонат України з боксу серед юніорів присвячений пам’яті загиблих під час війни боксерів та тренерів. Миколаївські спортсмени здобули призові місця.

Про це повідомили в Управлінні у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міськради.

Миколаївські спортсменки ДЮСШ з єдиноборств Дарʼя Телегіна та Дарʼя Фатич посіли 3 місце.

Миколаївські боксери на Чемпіонат України серед юніорів 10-17 березня у Вінниці / Фото: Управління у справах спорту ММРМиколаївські боксери на Чемпіонаті України серед юніорів 10-17 березня у Вінниці / Фото: Управління у справах спорту ММР

Вихованець СДЮСШОР №6 Ілкін Гусейнов у ваговій категорії 50 кілограмів провів пʼять поєдинків, з яких у чотирьох здобув перемогу, але поступився у фіналі та став другим номером Збірної України серед юніорів.

Підготували спортсменів тренери — Галина Вороблевська, Олексій Капацина, Максим Фатич та Микола Хаджіогло.

Нагадаємо, миколаївські спортсмени здобули дві медалі на чемпіонаті України з боксу серед учнів, що відбувся у Білій Церкві.