Миколаївські спортсмени вибороли 6 нагород на Чемпіонаті Європи з карате

11:11, 20 травня, 2024

Минулих вихідних, 18-19 травня, у Варні (Болгарія) пройшов 37-й відкритий Чемпіонат Європи з кіокушин карате. Миколаївські спортсмени вибороли 6 нагород, половина з яких — золото.

Про це повідомили тренери миколаївських каратистів.

Миколаївські спортсмени вибороли 6 нагород на Чемпіонаті Європи з карате. Фото надано тренерамиМиколаївські спортсмени вибороли 6 нагород на Чемпіонаті Європи з карате. Фото надано тренерами

У змаганнях взяли участь 700 спортсменів з  20 країн світу. До складу збірної команди України від Миколаївській області увійшли  15 спортсменів з Миколаєва та  Первомайська, які готувалися до змагань під керівництвом тренерів Юрія Галімона та Анатолія Яковенка.

За результатами дводенних змагань спортсменами області були здобуті наступні нагороди:

• Анна Мєлєга з Первомайська ( категорія 14-15 років до 50 кілограмів) — золото;
  • Артем Ткач з Первомайська (категорія 14-15 років до 50 кілограмів) — золото;
  • Діана Квасницька з Миколаєва (категорія 10-11 років  +45 кілограмів) —  золото;
  • Леонард Павліщев з Миколаєва (категорія 10-11 років до 40 кілограмів) — бронза;
  • Ярослав Пулє з Миколаєва (категорія чоловіки до 70 кілограмів) — бронза;
  • Аріна Свириденко з Миколаєва (категорія 12-13  понад 50 кілограмів) — бронза.

Раніше миколаївські спортсменки стали переможницями та призерками Кубку України зі стрибків на батуті.