Україна перемогла Словаччину у другому матчі на Євро-2024

18:04, 21 червня, 2024
Україна перемогла Словаччину у своєму другому матчі. Фото: uafУкраїна перемогла Словаччину у своєму другому матчі. Фото: uaf

Збірна України з футболу у своєму другому матчі групового раунду Євро-2024 обіграла команду зі Словаччини з рахунком 2:1.

Про це відомо з текстової трансляції Української асоціації футболу.

Рахунок на 18 хвилині відкрили словаки. Футболіст Іван Шранц ударом головою на дальній стійці пробив у ворота українців. Словацькі сектори на «Дюссельдорф Арені», де проходив матч, святкували так, неначе Словаччина вже виграла цей поєдинок.

До кінця першого тайму українці створили кілька небезпечних моментів, проте жоден з них не завершився голом. Проте через 10 хвилин після перерви Україні вдалося провести вдалу атаку. Олександр Зінченко з лівого флангу передав Миколі Шапаренку, після якого м’яч затріпотів у сітці воріт противника.

На 80 хвилині Роман Яремчук вивів збірну України уперед, забивши у ворота словаків другий м’яч синьо-жовтих.

У завершальному матчі групового раунду Євро-2024 збірна України зіграє проти Бельгії. Поєдинок відбудеться 26 червня. Початок о 19:00.

Нагадаємо, що нападник збірної України Артем Довбик став найкращим бомбардиром сезону Ла Ліги.

Раніше повідомлялось, що нападник збірної України Артем Довбик став найкращим бомбардиром сезону Ла Ліги.