На території Чорноморської сільської ради Миколаївського району з приватної власності забрали 15 га лісів. Ця територія повернута до державної власності.
Про це повідомили у прокуратурі Миколаївської області.
Зазначається, що вартість 15 га землі фахівці оцінили у 586 млн грн.
— Головне управління Держгеокадастру в області при формуванні ділянок сільськогосподарського призначення та передачі їх у власність територіальної громади незаконно включило до їх складу землі лісового фонду, які перебували у постійному користуванні державного підприємства «Очаківське лісомисливське господарство» (на цей час ДСГП «Ліси України»), — повідомили у прокуратурі.
Через це спірні землі державного лісового фонду передали у комунальну власність під виглядом земель сільськогосподарського призначення. Суд першої інстанції відмовив у задоволенні позову прокурора. А вже рішенням апеляційного суду землі повернуто державі.
Нагадаємо, що Березанський районний суд Миколаївської області задовольнив позов Миколаївської окружної прокуратури про повернення у державну власність ділянки водного фонду вартістю майже 600 тисяч гривень.
Без світла і в екстремальну спеку: як справляються з форс-мажорами миколаївські медіа
Катерина Середа
|
![]() |
На території Чорноморської сільської ради Миколаївського району з приватної власності забрали 15 га лісів. Ця територія повернута до державної власності.
Про це повідомили у прокуратурі Миколаївської області.
Зазначається, що вартість 15 га землі фахівці оцінили у 586 млн грн.
— Головне управління Держгеокадастру в області при формуванні ділянок сільськогосподарського призначення та передачі їх у власність територіальної громади незаконно включило до їх складу землі лісового фонду, які перебували у постійному користуванні державного підприємства «Очаківське лісомисливське господарство» (на цей час ДСГП «Ліси України»), — повідомили у прокуратурі.
Через це спірні землі державного лісового фонду передали у комунальну власність під виглядом земель сільськогосподарського призначення. Суд першої інстанції відмовив у задоволенні позову прокурора. А вже рішенням апеляційного суду землі повернуто державі.
Нагадаємо, що Березанський районний суд Миколаївської області задовольнив позов Миколаївської окружної прокуратури про повернення у державну власність ділянки водного фонду вартістю майже 600 тисяч гривень.