Зарплата ₴178 тисяч: що задекларував директор Миколаївської ТЕЦ

Директор Миколаївської ТЕЦ Дмитро МирошниченкоДиректор Миколаївської ТЕЦ Дмитро Мирошниченко

Директор Миколаївської теплоелектроцентралі (ТЕЦ) Дмитро Мирошниченко подав декларацію про майно та доходи за 2023 рік. За рік посадовець заробив 2 мільйони 143 тисячі 897 гривень.

Дана інформація опублікована у Єдиному державному реєстрі декларацій.

За даними декларації Дмитро Мирошниченко має дачний будинок 32,3 квадратних метри у селі Приморське Донецької області, який придбав у 2019 році. Також з 2019 року посадовець володіє земельною ділянкою площею 512 квадратних метрів. 

У дружини Дмитра Мирошниченка Оксани залишилась квартира площею 61,7 квадратних метрів у тимчасово окупованому Росією Маріуполі.

Їздить директор Миколаївської ТЕЦ на автомобілі Nissan Note 2012 року випуску, який придбав у тому ж 2012 році. Також раніше посадовець декларував автомобіль Lincoln MKC 2015 року. Однак, згідно з декларацією, у 2023 році посадовець продав автомобіль за 520 тисяч гривень.

Протягом минулого року Дмитро Мирошниченко на посаді директора ТЕЦ заробив 2 мільйони 103 тисячі 697 гривень. Ще 40 тисяч 200 гривень він отримав на посаді директора ТОВ «Нафтогаз біоенергія-А». В середньому заробітна плата посадовця за місяць склала 178 тисяч гривень.

Також Дмитро Мирошниченко отримав соціальну виплату у розмірі 24 тисячі гривень від департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міськради.

Готівкою посадовець зберігає 820 тисяч гривень. Інших грошових активів, згідно з декларацією, Дмитро Мирошниченко не має.

Нагадаємо, що Миколаївська ТЕЦ не змогла забезпечити миколаївців теплом на початку опалювального сезону 2023-2024.

Опалювальний сезон у Миколаєві

Опалювальний сезон 2023-24 у Миколаєві розпочався 14 листопада, однак Миколаївська ТЕЦ змогла забезпечити містян теплом тільки на початку грудня через чисельні аварії на тепломережах. Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич вважає, що проблеми із запуском тепла в наступних роках будуть лише погіршуватись.

Після зриву опалювального сезону та заяв Миколаївської ОВА про необхідність кадрових рішень, у ТЕЦ розпочали службове розслідування, щоб знайти винних.

Станом на вечір 18 листопада 2023 року Миколаївська ТЕЦ підключила до тепла тільки половину від загальної кількості своїх споживачів у Миколаєві. При цьому, у вересні в ТЕЦ повідомляли, що на 92% готові до початку опалювального сезону. 

Станом на вечір 20 листопада у Миколаєві без опалення залишалися десятки багатоквартирних будинків. У кількох районах міста тривали ремонтні роботи тепломереж. Тоді перший заступник Миколаївського міського голови Віталій Луков повідомив, що підключати усі житлові будинки Миколаєва до тепла планують за декілька днів

Однак на вечір 21 листопада у місті без опалення все ще залишалися більше 400 багатоквартирних будинків. В Миколаївській ТЕЦ розповіли, що затримки у подачі тепла у багатоквартирні будинки виникли через великі пориви на магістральних трубопроводах теплотрас.

30 листопада в ТЕЦ повідомили, що через аварійні роботи ще на трьох ділянках міста жителі на деякий час знову залишаться без опалення. Проте в компанії одразу повідомили про гарну новину — за прогнозом синоптиків у Миколаєві очікується покращення погодних умов. 

Численні пориви мереж ТЕЦ пов'язують, зокрема, з тим, що минулого опалювального сезону підприємство використовувало солону воду з лиману, яка прискорює корозію і так застарілих труб. На противагу цьому у «Миколаївоблтеплоенерго» заливали очищену воду зі свердловин, про що «НикВести» писали у статті «Зима близько: Яким буде опалювальний сезон в Миколаєві?». Таким чином в будинках, які обслуговує комунальне облтеплоенерго, старт обох опалювальних сезонів почався без зривів та значних аварій. 

Водночас в Миколаївській ТЕЦ повідомили, що під час опалювального сезону 2023/2024 заливають воду з лиману тільки в аварійних випадках. Таким чином мережі підприємства заповнені солоною водою на 8%, тоді як минулого року системи були заповнені лиманною водою на 91%.

Що у деклараціях за 2023 рік?

Нагадаємо, що голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім задекларував, що володіє шістьма квартирами і двома автомобілями, а разом із дружиною зберігає готівкою понад 95 тисяч доларів і 500 тисяч гривень.

Водночас міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич подав декларацію про доходи та майно за 2023 рік: він отримав 678 тисяч гривень зарплати, а його дружина придбала три види криптовалюти. 

Свої декларації також опублікували заступники очільника Миколаївської ОВА, заступники голови Херсонської ОВА та заступники міського голови Миколаєва. Зокрема, перший заступник мера Віталій Луков у декларації за 2023 рік вказав, що отримав 31 тисячу 629 гривень за виступ на онлайн-лекції в Берліні.

Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, згідно декларації за 2023 рік, отримав 862 тисячі заробітної плати. В середньому це складає 72 тисячі гривень на місяць. 

Свої декларації також опублікували мер Вознесенська Євгеній Величко та мер Первомайська Олег Демченко. Вознесенський міський голова задекларував 515 тисяч гривень заробітної плати, а первомайський – 1,7 мільйона гривень заробітної плати та автівку NISSAN X-TRAIL за 10 тисяч гривень. 

А начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта задекларував 14 гектарів землі, чотири автомобілі та 110 тисяч доларів готівки.

Дивитись повну версію