Смертельна ДТП на Миколаївщині: пʼяний водій врізався в паркан
  • пʼятниця

    12 грудня, 2025

  • 6.8°
    Переважно ясно

    Миколаїв

  • 12 грудня , 2025 пʼятниця

  • Миколаїв • 6.8° Переважно ясно

На Миколаївщині пʼяний водій врізався в паркан: загинув пасажир

На Миколаївщині сталась смертельна аварія. Фото: НацполіціяНа Миколаївщині сталась смертельна аварія. Фото: Нацполіція

Ввечері 2 квітня в селищі Березанка водій автомобіля ВАЗ 2101 не впорався із керуванням та врізався в паркан. Внаслідок аварії загинув пасажир.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Миколаївській області.

Зазначається, що 54-річний водій, не впоравшись із керуванням, виїхав за межі проїжджої частини та зіткнувся із парканом. Після чого сталося займання передньої частини транспортного засобу.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

За даними поліції, від отриманих травм 83-річний пасажир загинув на місці події, а водія доставили до лікарні. Крім цього, у водія виявили 2,02 проміле алкоголю.

Слідчі затримали водія у за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили йому про підозру за частиною 3 статті 286-1 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинили смерть потерпілого».

Чоловіку загрожує до десяти років увʼязнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років. Наразі поліцейські встановлюють усі обставини та причини автопригоди.

Нагадаємо, 2 квітня у Миколаєві водій маршрутного автомобіля Mersedes Benz наїхав на 12-річну дівчинку, яка проходила дорогу на пішохідному переході.

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems