• пʼятниця

    5 грудня, 2025

  • 4.7°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 5 грудня , 2025 пʼятниця

  • Миколаїв • 4.7° Похмуро

На Миколаївщині збили вісім безпілотників, є пошкодження після обстрілів

Наслідки обстрілу Миколаєва. Архівне фото «МикВісті»Наслідки обстрілу Миколаєва. Архівне фото «МикВісті»

Вночі 1 серпня сили протиповітряної оборони знищили вісім російських безпілотників «Shahed» та інших моделей. Внаслідок падіння уламків у Вознесенському районі загорілася суха трава за межами населених пунктів.

За даними Миколаївської обласної військової адміністрації, 31 липня російські війська з артилерії обстріляли Куцурубську громаду Миколаївщини.

У селі Дмитрівка внаслідок обстрілу загорілася суха трава. Пожежу ліквідували рятувальники. Також зафіксовано пошкодження трьох приватних будинків і господарських споруд.

Крім того, того ж дня ворог обстріляв акваторію Очаківської громади з артилерії та атакував дронами FPV. Обійшлося без жертв.

Нагадаємо, також росіяни вранці 31 липня обстрілювали Очаків Миколаївської області із реактивної системи залпового вогню. Наслідки ще уточнюються.

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems