Болгарія забороняє ввезення продуктів з України
  • четвер

    18 грудня, 2025

  • 6.9°
    Мінлива хмарність

    Миколаїв

  • 18 грудня , 2025 четвер

  • Миколаїв • 6.9° Мінлива хмарність

Болгарія забороняє ввезення продуктів з України

Уряд Болгарії у середу, 19 квітня, запровадив тимчасову заборону на імпорт продуктів харчування з України.

Про це заявив прем'єр-міністр країни Гилиб Донєв, повідомляє BNR.

Як йдеться у повідомленні, заборона не стосуватиметься транзитних товарів.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

— Основна причина полягає в тому, що за останній рік, всупереч ідеї так званих «коридорів солідарності», значні обсяги продовольства залишилися в країні і порушили основні виробничо-торговельні ланцюги. Якщо ця тенденція збережеться і навіть посилиться, що цілком реально після введених подібних заборон з боку інших країн, можливо будуть надзвичайно серйозні наслідки для болгарського бізнесу, – пояснив Гилиб Донєв.

Він зазначив, що Болгарія залишається солідарною з Україною, але банкрутства болгарських сільгоспвиробників ніяк не сприятимуть розвитку галузі.

— Як уряд, який працює і вирішує проблеми болгарських громадян, ми не можемо допустити, щоб це сталося. Ми змушені прийняти цей національний захід, оскільки відповідальні європейські органи все ще розглядають адекватну відповідь на зміни обставин, які призвели до коридорів солідарності, – аргументував прем'єр Болгарії .

Нагадаємо, Польща вводить заборону на імпорт українського зерна та іншої сільгосппродукції з 19 квітня.

Раніше повідомлялося, що Польща створить спеціальну слідчу комісію через шахрайство з імпортом українського зерна, яке продавалося за заниженими цінами.

Також заступник міністра сільського господарства Польщі Януш Ковальський заявив, що експорт зерна з України буде призупинено щонайменше до липня цього року.

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems