Дивитись повну версію

Окупанти демонтують вишки мобільного зв’язку на Херсонщині

На тимчасово зайнятій території Херсонської області окупанти продовжують демонтаж та вивезення обладнання вишок стільникового зв’язку у Донецьку область для налагодження та розширення покриття так званих «національних операторів зв’язку».

Про це повідомили в Генштабі.

Також триває підготовка до евакуації окремих підрозділів та військової техніки противника з правобережної частини Херсонської області. Для цього уточнюється наявність плавзасобів річкового флоту, встановлюються понтонні переправи та періодично проводиться перевірка справності та готовності барж. Дві з них, днями, успішно знищені підрозділами Сил оборони України в районі Антонівського мосту.

За уточненою інформацією, підтверджено ураження живої сили та техніки противника за попередні дні. Так, в Херсонській області, знищено колону військової техніки противника, в Запорізькій — знищено склад боєприпасів, 5 одиниць озброєння та військової техніки різного типу та поранено до 120 військовослужбовців.

Раніше у Генштабі повідомляли, що російські війська готуються забрати свої артилерійські підрозділи з правобережжя Херсонщини. Їх можуть перекинути на інші напрямки.

Дивитись повну версію