Дивитись повну версію

На Вознесенщині двом чоловікам загрожує до семи років за гратами за зберігання гранат та набоїв

На Вознесенщині поліцейські викрили місцевих мешканців на незаконному зберіганні боєприпасів.

Про це повідомили у поліції Миколаївщини.

Набої до стрілецької зброї та гранату із запалом до неї вилучили правоохоронці у мешканців міста Вознесенська та смт Веселинове. Нині чоловікам загрожує до семи років ув’язнення.

13 лютого поліцейські провели санкціоновані обшуки у домоволодінні чоловіків. У помешканні 36-річного мешканця райцентру слідчі виявили та вилучили 64 набої до стрілецької зброї різного калібру, корпус гранати та запал до неї, а у 41-річного мешканця Веселинове – 28 набоїв до автоматичної зброї.

— 36-річного фігуранта слідчі затримали у порядку ст. 208 КПК України. Нині чоловіку повідомили про підозру за ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», —  повідомили у поліції.

Нагадаємо, що поліцейські затримали вознесенця за незаконне зберігання озброєння. Йому загрожує до семи років позбавлення волі.

 

Дивитись повну версію