Миколаївська спортсменка виграла чемпионат Ізраїля з художньої гімнастики

Юна спортсменка, уродженка Миколаєва Альона Павліщева, яка була змушена на початку березня залишити місто та емігрувати до Ізраїлю, виграла головні змагання року у своїй категорії.

Про це повідомляє ТРК «МАРТ».

Павліщева Альона — вихованка ДЮСШ-3 (тренер Влада Мірошникова). З 2020 року займається художньою гімнастикою та встигла стати переможницею змагань в Одесі, Новій Каховці, Білій Церкві.

У березні 2022 року дівчинка змушена була евакуюватися до Ізраїлю, де продовжила тренування в одному з місцевих клубів.

23 липня відбулися підсумкові змагання року — Чемпіонат Ізраїлю, де миколаївська спортсменка у складі команди здобула золото для свого клубу.

Нагадаємо, Ганна Гонтар із Миколаєва стала чемпіонкою світу з паралімпійського плавання. 16 червня бронзова призерка XVI літніх Паралімпійських ігор виборола золоту медаль і встановила рекорд чемпіонату світу на дистанції 50 метрів вільним стилем.