Миколаївська рапіристка Калкутіна у складі збірної України завоювала «бронзу» на етапі Кубку світу

Миколаївська рапіристка Ольга Калкутіна у складі збірної України стала третьою на етапі Кубку світу з фехтування на рапірах серед юніорок у німецькому місті Єна.

Про це повідомили у Відділенні НОК України в Миколаївській області.

Разом із Ольгою Калкутіною у збірній виступать троє українських спортсменок: Ольга Сопіт, Крістіна Петрова та Вікторія Горпенченко.

— Наші дівчата розпочали боротьбу із більш ніж впевненої перемоги в 1/8 фіналу  над Данією (45:14), а далі взяли гору над Польщею (40:31). Впоратися  з італійською командою, у складі якої фехтували переможниця та бронзова медалістка особистого турніру Карлотта Феррарі та Матільде Кальванезе, для українок виявилося надскладним завданням (22:45), — йдеться в повідомленні.

У поєдинку за «бронзу» українські рапіристки зустрілися з США. Поєдинки завершилися за рівного рахунку 43:43, але перемогу (завдяки пріоритету) здобула Україна.

Раніше повідомлялося, що 20-річна спротсменка Аліна Полозюк із Миколаєва виборола першість на Кубку України з фехтування на рапірах, що проходив у Львові 27 січня.