Миколаїв

• 6 жовтня , 2024 жовтня

• Миколаїв • 19.6° Слабкий дощ

Миколаївський спортсмен став чемпіоном Європи з тхеквондо

В середу, 24 серпня, миколаївський тхеквондист Сімур Мірзоєв завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи серед клубів з тхеквондо (ВТФ) у столиці Естонії Таллінні.

Про це повідомила миколаївська журналістка Тетяна Бакоцька.

Фото з соцмереж Сімура

Сімур Мірзоєв став найкращим серед юніорів, зазначила вона.

Нагадаємо, редакція журналу Forbes склала список 30 перспективних українців, яким ще немає або тільки виповнилося 30 років. Серед них є двоє миколаївців — командир батальйону 36-ї бригади морпіхів Сергій «Волина» Волинський та двократний чемпіон Європи зі стрибків у воду Олексій Середа.

Раніше повідомлялося, що українські спортсмени Cофія Ліскун та Олексій Середа виграли «срібло» у змаганнях змішаних синхронних пар у стрибках у воду з 10-метрової вежі.

Також нещодавно Ганна Гонтар із Миколаєва стала чемпіонкою світу з паралімпійського плавання. 16 червня бронзова призерка XVI літніх Паралімпійських ігор виборола золоту медаль і встановила рекорд чемпіонату світу на дистанції 50 метрів вільним стилем.