У «Дії» обрали нову назву для Південної залізниці — Харківська
  • понеділок

    2 березня, 2026

  • 8.4°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 2 березня , 2026 понеділок

  • Миколаїв • 8.4° Похмуро

У «Дії» обрали нову назву для Південної залізниці — Харківська

У застосунку «Дія» завершилося опитування щодо нової назви Південної залізниці. Більшість користувачів проголосували за Харківську залізницю.

Про це пише Мінцифри.

Опитування відбулося в межах масштабного проєкту Укрзалізниці «Залізна українізація». Всього в опитуванні взяли участь понад 860,4 тисячі користувачів. 

Реклама

— Голоси розподілились так:     

— Харківська залізниця — 335,6 тисяч голосів;

— Слобожанська залізниця — 234,7 тисячі голосів;

— Східна залізниця — 232,5 тисячі голосів;

— Слобідська залізниця — 57,4 тисячі голосів.

Головна мета проекту — повністю дерусифікувати українські залізні шляхи та позбутися всіх радянських та російських назв, символів і написів.

Раніше повідомлялося, що Південно-Західну залізницю буде перейменовано на Центральну.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» відмовилася перейменовувати залізничну станцію «Жовтнева» у Корабельному районі Миколаєва, обґрунтовуючи це тим, що назва начебто не пов’язана зі злочинами комуністичного режиму. Там вважають, що вона походить суто від календарної назви місяця року.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems