• пʼятниця

    5 грудня, 2025

  • 4.5°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 5 грудня , 2025 пʼятниця

  • Миколаїв • 4.5° Похмуро

«Сподіваюсь наступного року отримаємо», — в «Миколаївобленерго» повідомили, що потребують нової техніки на заміну знищеній

На підприємстві «Миколаївобленерго» розраховують отримати нову спеціалізовану техніку на заміну тій, що була знищена за час повномасштабної війни. 

Про це в інтерв'ю «НикВести» повідомив виконуючий обовʼязки директора «Миколаївобленерго» Вадим Данилків.   

— Рівень допомоги від європейських країн величезний. Нам частково допомагали, звичайно, й інші: Македонія, Грузія, Японія. На сьогодні вони приглядаються до наших обʼєктів. Наприклад, японське агентство допомоги JICA також розглядає ідею надати нам спецтехніку. З цим мало хто має бажання допомагати. Одну вишку ми отримали від USAID. Техніка у нас просто знищена і бригадам немає на чому працювати. Це величезна проблема й тут нам не дуже охоче допомагають. Я сподіваюсь, що наступного року нам вдасться поновити велику кількість спецтехніки, й отримати нову, — сказав Вадим Данилків.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Нагадаємо, в Україні зараз достатньо для забезпечення потреб громадян електроенергії, що виробляється електростанціями в країні. Чутки в соцмережах про нібито застосування графіків відключень світла — неправдиві.

Водночас, підприємство «Миколаївобленерго» оновило графіки можливих відключень світла в області цієї зими та додало по три підчерги до кожної з трьох основних черг. 

Також виконуючий обов'язки директора «Миколаївобленерго» Вадим Данилків повідомив, що підприємство підготувалося до можливих російських атак, тому очікувати на тотальний блекаут жителям області — не варто. Проте дещо важче може бути ситуація в Очакові та Куцурубській громаді.

Загалом відновлення пошкоджених обстрілами електричних мереж Миколаївської області, за попередніми даними, коштуватиме 12 мільярдів гривень.

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems