На Миколаївщині рятувальники ліквідували підтоплення у двох районах, роботи тривають
  • середа

    8 липня, 2026

  • 25.2°
    Слабкий дощ

    Миколаїв

  • 8 липня , 2026 середа

  • Миколаїв • 25.2° Слабкий дощ

На Миколаївщині рятувальники ліквідували підтоплення у двох районах, роботи тривають

Станом на ранок 18 лютого рятувальники завершили роботи з ліквідації підтоплень у населених пунктах Первомайського та Вознесенського районів, які виникли після морозів і снігопадів.

Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС у Миколаївській області.

Підтоплення були зафіксовані на території Арбузинської, Врадіївської, Кам’яномостівської, Кривоозерської, Синюхинобрідської, Доманівської та Мостівської громад.

Ліквідація підтоплення на Миколаївщині. Фото: ДСНС МиколаївщиниЛіквідація підтоплення на Миколаївщині. Фото: ДСНС Миколаївщини
Ліквідація підтоплення на Миколаївщині. Фото: ДСНС МиколаївщиниЛіквідація підтоплення на Миколаївщині. Фото: ДСНС Миколаївщини

Водночас роботи тривають у Казанківській громаді Баштанського району. Там через розмиття дороги ускладнене транспортне сполучення між селом Троїцько-Сафонове та селами Панасівка, Новочудневе і Шевченкове.

Для допомоги місцевим жителям рятувальники залучили снігоболотохід «Богун-2». За допомогою спецтехніки до «відрізаних» населених пунктів доставляють продукти харчування та предмети першої необхідності.

У ДСНС зазначають, що продовжують контролювати ситуацію та надавати необхідну допомогу населенню.

Нагадаємо, раніше в області зафіксували 23 звернення щодо підтоплення 49 присадибних ділянок у 17 населених пунктах. Перед цим у Миколаєві протягом трьох днів — з 14 по 16 лютого — випала місячна норма опадів через південний циклон.

Учора рятувальники також усували наслідки негоди, спричиненої інтенсивним таненням снігу та рясними дощами 15 лютого.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems




121
Читачів із 200
Читачів вже підтримують МикВісті
До цілі бракує ще 79 читачів — приєднуйся
Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay
Підтримати МикВісті