Завтра в Миколаєві тимчасово закриють точки видачі води на «Миколаївелектротранс»
  • середа

    11 березня, 2026

  • 13.7°
    Ясне небо

    Миколаїв

  • 11 березня , 2026 середа

  • Миколаїв • 13.7° Ясне небо

У Миколаєві завтра не працюватимуть точки видачі води на базі електротрансу

Точка видачі води на базі «Миколаївелектротранс» завтра не працюватиме. Ілюстративне фото: РайонТочка видачі води на базі «Миколаївелектротранс» завтра не працюватиме. Ілюстративне фото: Район

Завтра, 12 березня, у Миколаєві тимчасово призупиняється роздача води трамваєм та тролейбусом, а також на стаціонарній свердловині на вулиці Євгена Єщенка/Андреєва-Палагнюка, 17.

Як повідомили у Миколаївській міській раді, точки видачі води завтра не працюватимуть через планові роботи з перевірки та обслуговування обладнання.

«Впродовж дня також буде проводитись обробка всіх ємностей для очищеної води», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що подібні роботи проводяться кожного другого четверга місяця. Наступні дати планового обслуговування:

  • 12 березня

  • 9 квітня

  • 14 травня

Нагадаємо, у Миколаєві оновили перелік локацій, де жителі можуть отримати безоплатну очищену воду. Зміни пов’язані з коригуванням графіків погодинних відключень електроенергії.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems