-
Реконструкція гімназії Аркаса
Що маємо зараз:
-
Миколаїв: Відродження Водної Слави
«Миколаїв - місто на хвилі» - яскравий слоган нашої малої батьківщини. Відновлення міста як центру водних видів спорту, відпочинку на воді, сервісів для маломірного флоту зафіксуємо в стратегічних документам прийнятих нашою громадою.
-
Про велоінфраструктуру в місті
Деякі люди вважають що питання велосипедної інфраструктури у період військових дій не на часі. Але як раз під час війни всі можуть спостерігати збільшення користування усіма видами велосипедного транспорту різними віковими групами миколаївців.
-
Слухайте, ну це вже занадто. Про Руський маяк на Руській косі
Слухайте, ну це вже занадто. Нє? Руський маяк на Руській косі так називався не тому, що він мав якесь відношення до росіян, а тому, що був на руському боці лиману.
-
Без світла і в екстремальну спеку: як справляються з форс-мажорами миколаївські медіа
У червні та липні медіа Миколаєва зіштовхнулися з надзвичайними викликами через постійні відключення світла та екстремальну спеку. Температура повітря в Миколаєві кілька днів поспіль била історичні рекорди та, за даними метеорологів, перевищував +40 градусів тепла. Це створювало додаткові труднощі для роботи редакцій. Умови роботи журналістів значно ускладнилися: з одного боку, часті відключення світла без додаткових джерел енергії роблять практично неможливою роботу з офісу, з іншого, спека посилює ці труднощі, впливаючи на самопочуття працівників і функціонування техніки.
-
Водоканал, у вас є в керівництві притомні люди?
Учора отримав надзвичайну дозу негативних емоцій. Ріднесенький Миколаївводоканал був просто не перевершенний. Справа навіть не в воді, не в якості, не в тиску, це те що коштує сотні мільйонів гривень. А справа в працівниках, абонентського відділу це те що коштує професіоналізму, та людяності.
-
Як медіа Миколаєва впливають на місцеву владу та «формують настрої» в громаді
На початку червня Міжнародний республіканський інститут (IRI) представив результати Дев’ятого муніципального опитування, у якому дослідили соціально-політичну ситуацію в регіонах, зокрема, настрої населення та рівень задоволеності якістю послуг, які надає місцева влада.
-
Обстріли енергетики, мобілізація та «ухилянти» — що і як пишуть медіа Миколаєва про війну
Порівняно з 2022 роком, коли Миколаїв щоденно потерпав від російських обстрілів, частка новин у миколаївських онлайн-медіа на воєнну тематику навіть зросла — тоді про війну у стрічках було 43,8% новин. У травні 2024 року новини на воєнну тематику склали 48%. Переважно, це публікації про бойові дії та жертви серед військових, а також соціальні наслідки війни, в тому числі відключення світла через зниження російськими агресорами енергетичної інфраструктури України. Ну обійшлося без мови ворожнечі — медіа безпідставно використовують поняття «ухилянт», підсилюючи напругу і ворожнечу між соціальними групами.