Не поділили награбоване: У Маріуполі російські військові та бойовики «ДНР» влаштували перестрілку
  • четвер

    5 березня, 2026

  • 9.5°
    Ясне небо

    Миколаїв

  • 5 березня , 2026 четвер

  • Миколаїв • 9.5° Ясне небо

Не поділили награбоване: У Маріуполі російські військові та бойовики «ДНР» влаштували перестрілку

У тимчасово захопленому Маріуполі Донецької області російсько-окупаційні війська та бойовики «ДНР» учора, 7 серпня, влаштували стрілянину.

Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.

За його словами, о 19:07 у будинку №2 кварталу Азов’є Приморського району пролунали три вибухи. Внаслідок цього загинули двоє російських «робочих, буряти-підрядники», ще двоє — у важкому стані.

— Влізли мародерити, нарвалися на мінометні міни з часів оборони Маріуполя. Не шкода від слова зовсім. Маріуполь мститься, — написав він.

Тим часом увечері в Лівобережному районі у приватному секторі сталася стрілянина між росіянами та бойовиками «ДНР».

— Цього разу не розподілили награбоване. За попередньою інформацією, один росіянин легко поранений, і за це п’ять «ДНРівців» заарештовані. Сподіваємось на швидку розправу російського військового недоправосуддя, — зазначив радник мера.

Нагадаємо, в Маріуполі окупанти почали руйнувати меморіал, зведений на честь маріупольців — захисників України, натомість хочуть встановити пам’ятник персонажу російської історії Олександру Невському на коні.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems