Вісімдесят співробітників норвезької філії Amnesty International звільнилися у знак солідарності з Україною
  • субота

    7 лютого, 2026

  • 0.3°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 7 лютого , 2026 субота

  • Миколаїв • 0.3° Похмуро

Вісімдесят співробітників норвезької філії Amnesty International звільнилися у знак солідарності з Україною

Amnesty Norway International втратила 80 членів після своєї доповіді про Україну.

Про це пишуть норвезькі ЗМІ.

Близько 80 членів норвезького відділ Amnesty International пішли з організації на знак протесту після виходу доповіді про Україну, яку розкритикували авторитетні ЗМІ та українське суспільство. У ній Amnesty International звинуватила ЗСУ у розміщенні військових поблизу жилих кварталів.

— Після публікації звіту 60 норвезьких членів подали у відставку на знак протесту проти організації, а 40 членів подали у відставку без пояснення причини. За оцінками Amnesty Norway, 20 із них також є заявами протесту, — повідомляє видання Mre.no

Нагадаємо, в Amnesty International заявили, що шкодують через реакцію на свій скандальний звіт зі звинуваченнями на адресу ЗСУ, але нічого в ньому не змінюватимутьПрезидент Володимир Зеленський засудив вибірковість Amnesty International і вважає, що організація намагається амністувати державу-терориста й перекласти відповідальність з агресора на жертву.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems