Словаччина передає Україні пакет гуманітарної допомоги на €203 тис.
  • середа

    17 грудня, 2025

  • 4.2°
    Мінлива хмарність

    Миколаїв

  • 17 грудня , 2025 середа

  • Миколаїв • 4.2° Мінлива хмарність

Словаччина передає Україні пакет гуманітарної допомоги на €203 тис.

Міністерство внутрішніх справ Словаччини заявило про рішення уряду відправити до України нову партію гуманітарної допомоги на суму 203 492 євро на зимовий період.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на МВС Словаччини.

Зазначається, що до складу 21-тонного вантажу входять електростанції, обігрівачі, одяг, аптечки, продукти харчування та питна вода.

«Криза може вразити кожну країну, і солідарність між країнами може бути ключовим елементом вирішення глобальних викликів», — йдеться в заяві словацького МЗС.

У міністерстві додали, що допомога Україні «в майбутньому може означати подібну підтримку і Словаччині з боку інших країн в разі будь-якої кризи».

Доставкою допомоги зі Словаччини в Україну займатиметься транспортна мережа за підтримки Європейської комісії.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Словаччини Юрай Бланар вважає, що не може «уявити за нинішніх обставин» членство України в ЄС.

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems