За тиждень оштрафували чотирьох мисливців Миколаївщини
  • середа

    8 липня, 2026

  • 24.6°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 8 липня , 2026 середа

  • Миколаїв • 24.6° Похмуро

За тиждень оштрафували чотирьох мисливців Миколаївщини

Чотирьох мисливців Миколаївщини оштрафували за порушення правил полювання. Архівне фото: ДержекоінспекціяЧотирьох мисливців Миколаївщини оштрафували за порушення правил полювання. Архівне фото: Держекоінспекція

З 14 по 21 грудня чотири мисливці Миколаївщини порушили правила полювання та були  оштрафовані.

Як повідомили в Держекоінспекції, рейд проводився в мисливських угіддях Мигиївської, Вознесенської, Прибужанівської та Веселинівської територіальних громад.

За інформацією держінспекторів, мисливці порушили правила, полюючи в темний період доби, а також не мали необхідних документів на своїх мисливських собак.

Нагадаємо, що за результатами перевірки в мисливських угіддях «Мисливці Арбузинщини», що охоплюють території Арбузинської та Благодатненської громад на Миколаївщині, було виявлено 13 порушників закону про мисливське господарство та полювання. 

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems




121
Читачі
з нами
Підтримати журналістику у Миколаєві
Редакція МикВісті існує завдяки читачам — таким як ти
Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay
Підтримати МикВісті