Маємо гостру потребу у високовольтному обладнанні, — Міненерго
  • вівторок

    3 березня, 2026

  • 2.9°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 3 березня , 2026 вівторок

  • Миколаїв • 2.9° Похмуро

Маємо гостру потребу у високовольтному обладнанні, — Міненерго

Протягом останніх тижнів українська енергосистема не має дефіциту потужності, проте все ще існує велика потреба в додаткових поставках обладнання для забезпечення її стабільного функціонування.

Про це повідомляє Міністерство енергетики.

— Важливо мати запас обладнання на майбутнє. Ремонт і перебудова займе багато часу. Ми маємо особливо гостру потребу у високовольтному обладнанні, зокрема трансформаторах, розподільній газовій генерації та іншому енергетичному обладнанні, – наголосив заступник міністра енергетики Ярослав Демченков.

Заступник міністра також наголосив, що енергетична система України стала ключовою мішенню російського агресора. Водночас вона продемонструвала надзвичайну стійкість завдяки проведеній в умовах війни синхронізації з європейською ENTSO-E, героїчній роботі українських енергетиків та підтримці міжнародних партнерів.

Нагадаємо, за рік із початку повномасштабного вторгнення в Україну надійшло 450 вантажів гуманітарної допомоги з енергетичним обладнанням. Загальна вага допомоги – понад 5650 тонн.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems