Комітет Ради підтримав продовження військового збору після війни
  • понеділок

    6 квітня, 2026

  • 16.9°
    Ясне небо

    Миколаїв

  • 6 квітня , 2026 понеділок

  • Миколаїв • 16.9° Ясне небо

Військовий збір можуть продовжити ще на три роки після війни

Військовий збір можуть продовжити ще на три роки після війни. Фото: ukrinform.uaВійськовий збір можуть продовжити ще на три роки після війни. Фото: ukrinform.ua

Комітет Верховної Ради з питань податків підтримав законопроєкт №15110, який передбачає продовження дії військового збору ще на три роки після завершення війни.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Документ також передбачає внесення змін до Бюджетного кодексу — планується створити окремий спеціальний фонд, до якого спрямовуватимуть надходження від цього збору.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

За словами нардепа, законопроєкт є одним із ключових зобов’язань перед Міжнародним валютним фондом, від виконання якого залежить подальше фінансування для України.

Профільний комітет рекомендував парламенту ухвалити документ одразу за основу та в цілому. Розгляд законопроєкту у Верховній Раді запланований на вівторок, 7 квітня.

Нагадаємо, що у січні–лютому цього року платники податків Миколаївської області сплатили до державного бюджету 536,1 мільйона гривень військового збору.

Порівняно з аналогічним періодом 2025 року надходження зросли на 30,6%, або на 125,7 мільйона гривень. Частка військового збору в загальних надходженнях до держбюджету становить 19,8%.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems