У Миколаєві відновлюють роботу стаціонарних точок продажу квитків та проїзних на електротранспорт
  • понеділок

    26 січня, 2026

  • -1.7°
    Легкий переохолоджений дощ

    Миколаїв

  • 26 січня , 2026 понеділок

  • Миколаїв • -1.7° Легкий переохолоджений дощ

У Миколаєві відновлюють роботу стаціонарних точок продажу квитків та проїзних на електротранспорт

З понеділка, 10 квітня, в Миколаєві поновлюють роботу стаціонарних точок продажу квитків та проїзних на трамваї та тролейбуси.

Про це повідомили в Миколаївській міській раді.

Там зазначили, що вартість разового талона становитиме 7 гривень. Пільгова вартість квитка для студентів - 4 гривні. Проте, придбання такого пільгового квитка можливе лише за пред’явлення студентського посвідчення. Студентське посвідчення для підтвердження пільги потрібно буде пред’являти й під час перевірки контролерами на лінії. 

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Також пасажири тролейбусів та трамваїв можуть придбати різні типи проїзних абонементів: 

— На трамвай: 360 гривень (на 30 днів), 200 гривень (для студентів) та 180 гривень (на 15 днів);

— На тролейбус: 360 гривень (на 30 днів), 200 гривень (для студентів) та 180 гривень (на 15 днів);

— На трамвай та тролейбус: 440 гривень (на 30 днів), 240 гривень (для студентів) та 220 гривень (на 15 днів).

Придбати квитки та проїзні можна в спеціалізованих кіосках КП «Миколаївелектротранс» за адресами: 

  •  Чорноморський суднобудівний завод (поворотне кільце);
  • вул. Декабристів/Сінна;
  • вул. Декабристів/Потьомкінська;
  • просп. Героїв України (зупинка Шкільна);
  • вул. Космонавтів/вул. Баштанське шосе;
  • вул. Декабристів/просп. Центральний;
  • трамвайна зупинка ринок «Колос»; 

Графік роботи стаціонарних точок продажу квитків та проїзних КП «Миколаївелектротранс» з 7:00 до 18:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00.

Нагадаємо, раніше мер Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив, що три нових автобуси, які Миколаїв нещодавно отримав від Німеччини, планують поставити на маршрути у Корабельний район.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems