На Донеччині окупанти зруйнували греблю Карлівського водосховища. Три селища під загрозою підтоплення, — ОВА
  • вівторок

    23 грудня, 2025

  • 1.6°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 23 грудня , 2025 вівторок

  • Миколаїв • 1.6° Похмуро

На Донеччині окупанти зруйнували греблю Карлівського водосховища. Три селища під загрозою підтоплення, — ОВА

Російські окупаційні війська зруйнували греблю Карлівського водосховища в Донецькій області, внаслідок чого під загрозою підтоплення опинилися селища Галицинівка, Желанне-1 та Желанне-2.

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Він зазначив, що росіяни ще з початку повномасштабного вторгнення постійно обстрілювали Карлівку, завдаючи ударів саме по греблі.

Реклама

— До такого розвитку подій ми були готові, а тому оперативні та рятувальні служби Донеччини вже почали діяти за чітко визначеним алгоритмом, — наголосив Павло Кириленко.

Обласна влада попередила громади, які перебувають у зоні ймовірного підтоплення. За потреби розпочнеться евакуація цивільного населення.

Також ОВА скликала термінове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Створили штаб із подолання наслідків цієї надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що головна насосна станція Каховського магістрального каналу повністю затоплена. Окупанти намагаються відкачати з неї воду і відновити її роботу

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems