Похмуро

Миколаїв

• 19 вересня , 2024 вересня

• Миколаїв • 16.1° Похмуро

Миколаївські спортсмени стали призерами Чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці

З 11 по 15 вересня у місті Шостка на Сумщині відбувся Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці. У змаганнях взяли участь спортсмени з Миколаєва.

Про це повідомили у Миколаївській міськраді.

Чоловіча команда Дитячо-юнацької спортивної школи №1, у складі Костянтина Чудакова, Валентина Святинчука, Дмитра Бєлих, Валентина Поліщук, стала чемпіоном України та посіла 1 місце у командному заліку.

Жіноча команда у складі Валерії Єгіної, Владислава Омельченко, Софії Богза, та Маргарита Сабельникова посіла 4 місце.

У індивідуальних змаганнях у багатоборстві Валентин Святинчук посів 2 місце. На Всеукраїнському турнірі на подвійному мінітрампі Костянтин Чудаков здобув 2 місце. У загальнокомандному заліку миколаївські спортсмени посіли 3 місце.

Підготували спортсменів заслужений тренер України Віктор Семенуха та тренери-викладачі Вікторія Карпенко та Дарʼя Алєксєєва.

Нагадаємо, у Києві відбувся чемпіонат України з фехтування на шаблях серед юніорів. Команда дівчат з Миколаєва здобула «золото», команда хлопців — «бронзу».