До Олімпіади-2024 не допустили тисячу осіб через підозру у шпигунстві
  • понеділок

    29 грудня, 2025

  • 0.1°
    Слабкий сніг

    Миколаїв

  • 29 грудня , 2025 понеділок

  • Миколаїв • 0.1° Слабкий сніг

До Олімпіади-2024 не допустили тисячу осіб через підозру у шпигунстві

Олімпіада-2024, ілюстраційне фото з відкритих джерелОлімпіада-2024, ілюстраційне фото з відкритих джерел

Міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманен повідомив, що близько тисячі осіб, підозрюваних у можливому втручанні в інтересах іноземної держави, не допустили до участі в Олімпіаді в Парижі.

Про це повідомляє AP.

За словами міністра внутрішніх справ, після перевірок загалом близько п'яти тисяч осіб не допустили до участі в Іграх, які офіційно розпочнуться 26 липня.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

«З них є тисяча осіб, яких ми підозрюємо в іноземному втручанні — можна сказати, шпигунстві», — сказав Дарманен.

Зазначається, що перевірки пройшли один мільйон олімпійських волонтерів, працівників та інших осіб, залучених до Ігор.

«Ми тут, щоб переконатися, що спорт не використовується для шпигунства, кібератак або для критики, а іноді навіть брехні про Францію та французів», — зазначив Жеральд Дарманен.

Нагадаємо, що Олімпійські ігри 2024 року відбудуться з 26 липня по 11 серпня у Франції, Україну представлятимуть 140 спортсменів.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems