На територію Молдови після обстрілу РФ втретє впали уламки ракети
- Новини світу
-
•
-
- Юлія Ткач
-
•
-
18:42, 14 січня, 2023
Після нової ракетної атаки РФ по українських цілях 14 січня співробітники прикордонної поліції Молдови виявили уламки ракети у Бричанському районі на кордоні з Україною.
Про це 14 січня повідомило міністерство внутрішніх справ Молдови, пише «Європейська правда».
«Після масованих бомбардувань України Росією патруль прикордонної поліції виявив сьогодні вдень у районі прикордонного сектору Ларга залишки ракети, випущеної внаслідок російських повітряних ударів по Україні», — сказано у повідомленні.
МВС також опублікувало фото уламку ракети.
У зв’язку з інцидентом було збільшено кількість поліцейських патрулів у прикордонній зоні з Україною, а також вжито негайних заходів щодо захисту району та оповіщено службу порятунку.
«Це вже третій випадок падіння на територію Молдови уламків ракет через обстріл України. Як і в попередніх випадках, всі необхідні дії здійснюються відповідно до процедури компетентними установами», — додали в МВС.
Попередній інцидент із падінням уламків ракети стався 5 грудня, до того вранці 31 жовтня на територію Молдови впали фрагменти ракети.

Щоб долучитись до коментарів авторизуйтесь на сайті МикВісті.