В Миколаєві запрацював міський чат-бот Mykolaiv Help для звернень гостей і мешканців міста
- Катерина Булаш
-
•
-
16:51, 11 жовтня, 2022
У Миколаєві запрацював чат-бот Mykolaiv Help, який допомагає мешканцям та гостям міста знайти корисну інформацію щодо гуманітарної допомоги, усунути аварійну ситуацію чи вирішити іншу проблему. Щоб надіслати звернення достатньо зайти зі смартфону у Telegram або Viber та відповісти на прості питання.
Про це повідомляє пресслужба «Агенції розвитку Миколаєва».
— Ми звикли до того, що більшість комунікацій ведеться в смартфоні. Міський чат-бот не є виключенням. Після авторизації користувача в сервісі усі заявки про допомогу зводитимуться в єдину систему міського колцентра і не залишаться непоміченими. Крім того, користувач може бачити статус свого звернення. Це не лише зручно, а ще й економить наш час на дзвінки та написання листів, — розповів Євген Гомонюк, комунікаційний менеджер проекту.
Зазначається, що міський чат-бот для миколаївців розробила компанія ТОВ «БІС-СОФТ» на волонтерський основі.
— Завдяки новому сервісу вже не треба йти кудись та заповнювати документи, лише потрібен телефон чи комп’ютер. Є можливість зробити навіть фото й вказати точну локацію (далі йде розподіл та за регламентом виконуються роботи), — наголосили в агенції.
У чат-боті Mykolaiv Help містяни зможуть:
- зробити автоматичне звернення про допомогу
- описати проблему, яка сталася (головне – обрати підтему для уточнення)
- зазначити адресу,
- завантажити фото й перевірити надану інформацію
- контролювати хід виконання звернень, в тому числі отримувати сповіщення про терміни виконання заявки і повідомлення про зміну її статусу.
Крім того, можна дізнатись корисну інформацію щодо евакуації, оформлення статусу ВПО, повідомити про руйнування житла, знайти адреси гуманітарних пунктів, точок видачі питної води чи розташування бомбосховищ. Також є можливість редагувати особисті дані (ПІБ, адресу проживання) та отримувати довідку про планові ремонтні і аварійні роботи за певною адресою.
Послуга доступна у Telegram та Viber.
Ініціативу реалізує Ресурсний центр громадських ініціатив у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва.
Нагадаємо, команда народного депутата України, представника Координайційного штабу з питань поводження з військовополоненими Ігоря Копитіна розробила спеціальний чат-бот у месенджері Телеграм для сбору інформації про тих, хто потрапив до російського полону.