У Зеленського сподіваються, що вранці міста почнуть поступово отримувати електроенергію
  • четвер

    23 квітня, 2026

  • 11.4°
    Мінлива хмарність

    Миколаїв

  • 23 квітня , 2026 четвер

  • Миколаїв • 11.4° Мінлива хмарність

У Зеленського сподіваються, що вранці міста почнуть поступово отримувати електроенергію

Найближчим часом енергетики працюватимуть над тим, щоб повернути світло на об'єкти критичної інфраструктури, а до будинків українців, як сподівається влада, електропостачання повернеться зранку.

Про це сказав заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко за підсумками оперативної наради з владою різних регіонів, співробітниками Держслужби з надзвичайних ситуацій, представниками Міненерго, Мінрегіону, Мінекономіки та Нацбанку.

— Завдання стоїть якнайшвидше, протягом кількох годин відновити електропостачання для об'єктів критичної інфраструктури. Це водоканали, системи ТКЕ, опалення та інше, оскільки насоси працюють на електриці. Це найперше, що ми робимо. Далі будуть подавати електрику вже населенню, – сказав представник Офісу президента.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Він наголосив, що роботи ведуться для відновлення електропостачання в усіх областях, більше подробиць пообіцяв ближче до ночі.

— Фахівці Укренерго працюють над відновленням живлення в усіх регіонах. Десь вдається швидше, а десь для цього потрібно більше часу. Ми сподіваємося, що вже вранці міста почнуть поступово отримувати електроенергію, – сказав Кирило Тимошенко.

Також він повідомив про роботи з оперативного розгортання Пунктів незламності – наразі їх уже понад 800, і буквально найближчим часом запрацюють додаткові стаціонарні пункти.

У разі значної перерви в електропостачанні активується робота Пунктів незламності. Карта таких пунктів. Там будуть усі базові послуги: електрика, мобільний зв'язок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Безкоштовно та цілодобово. Працюватимуть при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях ДСНС тощо.

23 листопада на території Миколаєва та районів Миколаївської області встановлено та облаштовано Пункти Незламності.
Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems