Загарбники вивозять українських підлітків до військових таборів в РФ, — ЦНС

Вау, дивись, що у нас є для тебе

Підтримай МикВісті та отримай мерч до 17-річчя редакції

Кількість наборів обмежена

Як отримати подарунок
  • четвер

    7 травня, 2026

  • 20.5°
    Ясне небо

    Миколаїв

  • 7 травня , 2026 четвер

  • Миколаїв • 20.5° Ясне небо

Загарбники вивозять українських підлітків до військових таборів в РФ, — ЦНС

Окупанти вивозять українських підлітків із тимчасово окупованих територій до військових таборів в Російській Федерації. 

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Зазначається, що ворог продовжує мілітарне виховання українських підлітків з метою подальшого вербування до лав російської армії.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Стало відомо, що нещодавно росіяни привезли дітей на військово-патріотичні збори, які тривають у Пензі в таборі «Гвардієць» з 1 по 18 серпня.

Зокрема, українських підлітків звезли з населених пунктів Маріуполь, Кіровське, Єнакієве, Горлівка, Шахтарськ, Макіївка та Донецьк. Їм влаштовують вишколи, екскурсії по пропагандистських музеях й концерти пропагандиста Олега Газманова.

«Таким чином ворог продовжує політику знищення цілого покоління українців, промиваючи дітям мізки й намагаючись завербувати їх до війни проти їх Батьківщини», — йдеться в повідомленні.

Раніше, на тимчасово підконтрольних територіях Херсонської області російська армія створила так звані «школи молодого виборця», з метою підготовки старшокласників до виборів президента Російської Федерації.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems