Зеленський сподівається, що ООН допоможе Україні із підтримкою країн Глобального Півдня
  • пʼятниця

    2 січня, 2026

  • 4.9°
    Мінлива хмарність

    Миколаїв

  • 2 січня , 2026 пʼятниця

  • Миколаїв • 4.9° Мінлива хмарність

Зеленський сподівається, що ООН допоможе Україні із підтримкою країн Глобального Півдня

Президент України Володимир Зеленський у розмові з генсеком ООН Антоніу Гутеррешем висловив сподівання на збереження підтримки країнами Глобального Півдня.

Про це йдеться у Телеграм-каналі Зеленського за результатами розмови.

Зеленський привітав готовність ООН надіслати представника на зустріч радників щодо «формули миру».

«Активна участь ООН в імплементації «формули миру» та готовність надіслати представника Організації на наступну зустріч дипломатичних і безпекових радників дуже важливі для України», — зазначив він.

За словами Зеленського, після зустрічі радників у Джидді також важливо, щоб наступний захід був не менш успішним і дав конкретні результати.

«Для цього потрібно зберігати підтримку країн Глобального Півдня. У цьому Україна дуже розраховує на ООН», — йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось раніше, в Данії сподіваються, що їх співпраця з Миколаєвом надихне інші країни взяти шефство над прифронтовими містами.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems