Французька ракета полетить в космос з малюнком жительки Житомирщини

Вау, дивись, що у нас є для тебе

Підтримай МикВісті та отримай мерч до 17-річчя редакції

Кількість наборів обмежена

Як отримати подарунок
  • субота

    9 травня, 2026

  • 20.3°
    Переважно ясно

    Миколаїв

  • 9 травня , 2026 субота

  • Миколаїв • 20.3° Переважно ясно

Французька ракета полетить в космос з малюнком жительки Житомирщини

Сайт ESA – European Space Agency

13 квітня в космос із малюнком житомирянки Ярини Закалюжної полетить французька ракета «Arian-5». 

Про це у Telegram-каналі повідомила Житомирська обласна військова адміністрація.

Зазначається, що французька ракета-носій «Arian-5» готова до запуску місії Juice. Вона запланована на 13 квітня 2023 року із європейського космодрому в Французькій Гвіані.

«Одним з атрибутів ракети стане нанесений малюнок 8-річної житомирянки Ярини Закалюжної, що переміг у 2021 році у міжнародному конкурсі малюнків Європейського космічного агентства. Участь у міжнародному змаганні взяли понад 2600 дітей з 63 країн світу», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що на малюнку зображена планета Земля, яка передає Юпітеру корабель. Цей корабель буде її досліджувати, а його супутники дивляться, що відбувається. Один супутник дуже злякався, другий – здивувався, а третій – заснув.

Житомирська ОВА повідомляє, що зараз одна із мрій Ярини – дочекатися завершення польоту, який триватиме до 2031 року та очікувати з нагоди її 18-річчя прибуття ракети на Землю.

Нагадаємо, в Миколаєві відкрили центр для дітей та родин, що постраждали від війни.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems