Миколаїв

• 4 жовтня , 2024 жовтня

• Миколаїв • 15.8° Переважно ясно

Миколаївський спортсмен завоював «бронзу» Кубку світу з фехтування на візках

Миколаївський спортсмен Олег Науменко завоював «бронзу» Кубку світу з фехтування на візках.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської міської ради.

Змагання проходять у місті Піза, Італія. Нагороди виборюють фехтувальники 26 країн світу. Україну представляють 13 спортсменів.

Серед них — миколаївський фехтувальник Олег Науменко, майстер спорту України міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України, бронзовий призер XV Паралімпійських ігор.

Кубок світу в Італії є відбірковим етапом до Паралімпіади-2024 – повідомили в Національному паралімпійському комітеті України. Олег Науменко здобув для України бронзову медаль в рапірі, категорія В.

Нагадаємо, що збірна команда Миколаївщини виборола срібні та бронзові медалі на Чемпіонаті України з синхронного плавання.