Тепер передавати показники лічильників водопостачання до МКП «Миколаївводоканал» можна через Telegram-bot.
Про це повідомив миколаївський водоканал.
«В пошуку додатка напишіть «Миколаївводоканал показання» або ж «показання». Натискаєте start і наша інформаційна система автоматично готова приймати цифри куб.м. спожитої води. Для цього слід лише знати свій особовий рахунок та покази лічильника. Як тільки-но передаєте показання, відразу ж проводиться перерахунок», — зазначають комунальники.
Також вони нагадали містянам, що передавати показники лічильників потрібно з 21 числа і по останній день місяця. Якщо споживачі не надають цю інформацію, водоканал нараховує за водопостачання/водовідведення по середньо-добовому споживанню.
Telegram-bot «Миколаївводоканал» https://t.me/getpokvdm_bot
Нагадаємо, «Миколаївводоканал» отримав 115 мільйонів гривень на ремонт очисних споруд і відновлення благоустрою.
Без світла і в екстремальну спеку: як справляються з форс-мажорами миколаївські медіа
Катерина Середа
|
![]() |
Тепер передавати показники лічильників водопостачання до МКП «Миколаївводоканал» можна через Telegram-bot.
Про це повідомив миколаївський водоканал.
«В пошуку додатка напишіть «Миколаївводоканал показання» або ж «показання». Натискаєте start і наша інформаційна система автоматично готова приймати цифри куб.м. спожитої води. Для цього слід лише знати свій особовий рахунок та покази лічильника. Як тільки-но передаєте показання, відразу ж проводиться перерахунок», — зазначають комунальники.
Також вони нагадали містянам, що передавати показники лічильників потрібно з 21 числа і по останній день місяця. Якщо споживачі не надають цю інформацію, водоканал нараховує за водопостачання/водовідведення по середньо-добовому споживанню.
Telegram-bot «Миколаївводоканал» https://t.me/getpokvdm_bot
Нагадаємо, «Миколаївводоканал» отримав 115 мільйонів гривень на ремонт очисних споруд і відновлення благоустрою.