У Миколаєві продовжать оновлення тролейбусного парку за кошти ЄБРР
  • понеділок

    29 грудня, 2025

  • -0.4°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 29 грудня , 2025 понеділок

  • Миколаїв • -0.4° Похмуро

У Миколаєві продовжать оновлення тролейбусного парку за кошти ЄБРР

Миколаїв відновлює роботу з Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках проекту оновлення тролейбусного парку.

Про це розповів мер міста Олександр Сєнкевич.

Він зазначив, що після численних перемовин та зустрічей з міжнародними партнерами Миколаєву відновили фінансування для придбання нових тролейбусів.

— Сьогодні комунальне підприємство «Миколаївелектротранс» отримало черговий транш у розмірі 525 тисяч євро.  Ми розпочали проект оновлення тролейбусного парку ще у 2021 році. Перед початком війни місто змогло отримати 30 із 40 запланованих нових тролейбусів «Дніпро». Війна внесла корективи в наші плани, але не зупинила їх, тому продовжуємо розпочату справу для розвитку комунального громадського транспорту в Миколаєві, — повідомив він.

Нагадаємо, що за час воєнних дій збитки підприємства склали 141 мільйон гривень, з яких 46 мільйонів – технічні.

Раніше повідомлялося, що, «Миколаївелектротранс» випустить на маршрути міста реконструйований трамвай 1986 року.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems