СБУ вже вручила представникам УПЦ МП 33 підозри в допомозі Росії
  • понеділок

    12 січня, 2026

  • -7.2°
    Ясне небо

    Миколаїв

  • 12 січня , 2026 понеділок

  • Миколаїв • -7.2° Ясне небо

СБУ вже вручила представникам УПЦ МП 33 підозри в допомозі Росії

Упродовж війни Служба безпеки України вже вручила представникам УПЦ Московського патріархату 33 підозри у допомозі росії. Серед них є й агенти зі збору інформації, і коригувальники вогню.

Про це заявив виконувач обов'язків голови СБУ Василь Малюк, передає «Інтерфакс-Україна».

Він зазначив, що хоча загрози від ворожого впливу на УПЦ МП є, СБУ може на це впливати і вчасно такі правопорушення документувати.

Малюк додав, що середовище УПЦ МП є ідеальним полем для функціонування ворожої резидентури, тому СБУ цей напрямок намагається відпрацьовувати якісно.

Зокрема, очільник СБУ згадав про затримання у Вінницькій області священнослужителя, який був колишнім одногрупником патріарха кирила та постійно комунікував із фсб. Щодо нього українські правоохоронці знайшли відповідні підтверджувальні матеріали, зокрема листування в месенджерах.

Раніше СБУ ідентифікувала нових організаторів псевдореферендуму на Херсонщині та Миколаївщині.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems