На Миколаївщині судитимуть працівників локомотивного депо, які розікрали палива «Укрзалізниці» на ₴1,8 млн
  • субота

    25 липня, 2026

  • 26.1°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 25 липня , 2026 субота

  • Миколаїв • 26.1° Похмуро

На Миколаївщині судитимуть працівників локомотивного депо, які розікрали палива «Укрзалізниці» на ₴1,8 млн

До суду скерували обвинувальний акт стосовно трьох членів організованої злочинної групи — начальника локомотивного депо на Миколаївщині і двох його підлеглих,  за фактом розтрати майна, вчиненого в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану (ч.5 ст.191 КК України).

Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.

Також одному з фігурантів повідомлено про підозру за фактом незаконного зберігання вогнепальної зброї (ч.1 ст.263 КК України). 

За клопотанням прокурора судом на майно обвинувачених накладено арешт.

Як повідомлялося, за даними слідства, 44-річний керівник локомотивного депо разом з  підлеглими, зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно передали на користь третіх осіб понад 70 тисяч літрів дизельного пального, що належить АТ «Укрзалізниця».  

Внаслідок таких дій фігуранти завдали 1,8 мільйона гривень збитків  «Укрзалізниці». 

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems