У центрі Одеси здетонувала граната, загинула людина
  • пʼятниця

    12 грудня, 2025

  • 6.7°
    Переважно ясно

    Миколаїв

  • 12 грудня , 2025 пʼятниця

  • Миколаїв • 6.7° Переважно ясно

У центрі Одеси здетонувала граната, загинула людина

Сьогодні у центрі Одеси знайшли мертвого чоловіка. Відомо, що в  його руках здетонувала граната, внаслідок чого він загинув на місці.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Одеській області. 

За словами слідчих, тіло виявили вранці у дворі багатоквартирного будинку на Французькому бульварі. Вони запевняють, що травми, яких зазнав невідомий, характерні при спрацюванні вибухового пристрою.

— Під час огляду місця події співробітники правоохоронних органів виявили неподалік загиблого важіль від ручної гранати. Наразі всі обставини події встановлює слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно в Арбузинці Миколаївської області 24-річний чоловік застрелив трьох осіб, а після – вчинив самогубствоМолодик через ревнощі вбив свою колишню та її родину.  

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems