З нагоди Дня Української Державності у Миколаєві поклали квіти до трьох пам'ятників
  • пʼятниця

    24 квітня, 2026

  • 6.3°
    Мінлива хмарність

    Миколаїв

  • 24 квітня , 2026 пʼятниця

  • Миколаїв • 6.3° Мінлива хмарність

З нагоди Дня Української Державності у Миколаєві поклали квіти до трьох пам'ятників

З нагоди Дня Української Державності, 28 липня, до пам'ятників Тарасу Шевченку, В’ячеславу Чорноволу та Героїв Небесної Сотні поклали квіти.

Про це повідомили у пресслужбі Миколаївської міської ради.

На покладанні квітів були присутні представники міської ради, обласної військової адміністрації та сфери культури, які хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників і захисниць, які віддали своє життя за Україну.

Зазначається, що День Української Державності — свято, яке з 2021 року відзначають 28 липня, у День Хрещення Київської Руси-України, коли вшановується пам’ять видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.

Нагадаємо, що дату Дня Української Державності (28 липня)  перенесли, тому з наступного року його святкуватимуть 15 липня.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems