Мединський заявив, що умови Росії у перемовинах в 2022 році були «м’якшими»
  • понеділок

    22 грудня, 2025

  • Похмуро

    Миколаїв

  • 22 грудня , 2025 понеділок

  • Миколаїв • Похмуро

Мединський заявив, що умови РФ на перемовинах у 2022 році були «м'якші»

Володимир Мединський. Фото: ТАССВолодимир Мединський. Фото: ТАСС

Глава російської делегації на переговорах Володимир Мединський заявив, що умови, які Росія пропонувала у 2022 році, начебто були «м’якшими», ніж ті, які висуває сьогодні.

Про це він заявив в інтерв'ю RT, фрагменти якого розтиражували російські ЗМІ.

Мединський стверджує, що якби Україна була готова і «сама ухвалювала за себе рішення», то мирну угоду начебто могли підписати вже 28 лютого 2022 року. І в ній ішлося лише про те, щоб Україна не вступала до НАТО і не розміщувала іноземні бази на своїй території.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Крім того, йшлося про начебто рівні права в Україні для російської мови та УПЦ МП і про визнання Криму російським. Адже там, як стверджує Мединський, «був найбільш демократично проведений референдум, який можна собі уявити».

Він розповів, що після того, як російська делегація в 2022 році презентувала проєкт договору, президент України Володимир Зеленський начебто «мовчав два тижні» і зустрічався в цей час із представниками Великої Британії та США.

— Після цього росіянам сказали: «Наші іноземні партнери проти укладення договору». Який ми вже погодили, — стверджує Володимир Мединський.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що не підтримує ідею проведення переговорів із Україною на рівні лідерів. Водночас він порівняв українську владу з терористичною організацією.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий особисто зустрітися з Володимиром Путіним і запропонував Росії тимчасове припинення вогню перед нею. 

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems