Пішла купатись та не повернулась: на Миколаївщині знайшли тіло потонулої жінки
  • субота

    31 січня, 2026

  • -6.2°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 31 січня , 2026 субота

  • Миколаїв • -6.2° Похмуро

Пішла купатись та не повернулась: на Миколаївщині знайшли тіло потонулої жінки

В акваторії водосховища села Червоне поле Улянівської сільської ради Миколаївського району водолази знайшли тіло жінки, яка напредодні пішла купатися та не повернулася.

Про це повідомили у ДСНС України в Миколаївській області.

Про подію, яка сталася до Служби порятунку сповістили 23 серпня о 21:25. Для проведення пошукових робіт до місця було направлено аварійно-рятувальне відділення 19 державної пожежно-рятувальної частини 2 ДПРЗ з надувним човном. Але пошуки не дали бажаних результатів.

Зранку, 24 серпня, водолазним відділенням тіло загиблої виявлено на відстані 30 метрів від берега, надалі передано співробітникам поліції для проведення судово-медичної експертизи.

Раніше повідомлялось, що в Первомайскьому районі Миколаївщини чоловік підпалив дівчину після спільного вживання алкоголю. Нині зловмисника затримали та оголосили йому про підозру за ч.1 ст. 121 Кримінального кодексу України.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems