На Миколаївщині без газу залишаються 17 населених пунктів
  • субота

    25 липня, 2026

  • 17.3°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 25 липня , 2026 субота

  • Миколаїв • 17.3° Похмуро

На Миколаївщині без газу залишаються 17 населених пунктів

У Миколаївській області через бойові дії без газу залишаються 17 населених пунктів, зафіксовано понад 7 тисяч пошкоджень на мережах.

Про це повідомили у АТ «Миколаївгаз».

Зазначається, що всі бригади компанії задіяні в процесі відновлення розподілу газу. Всього, через збройну агресію РФ, без газу залишилось 17 населених пунктів, відновлено розподіл у 6. Фахівці зазначають, що не скрізь можуть швидко відновити газопостачання.

— Газова мережа має бути повністю герметичною для її безпечної роботи. Через бойові дії ми маємо тисячі пошкоджень на мережах (на даний момент їх зафіксовано понад 7 тисяч), пошкоджено та зруйновано газорегулююче обладнання, — зазначили у компанії.

Нагадаємо, що українські компанії-замовники послуг з транспортування газу розпочали імпорт газу з країн Європи через Молдову.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems