Миколаїв

• 6 жовтня , 2024 жовтня

• Миколаїв • 18.4° Похмуро

Миколаївські боксери представили область на змаганнях в Яблуниці

З 28 листопада по 4 грудня в місті Яблуниця Івано-Франківської області пройшов чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок.

Нашу область на головних змаганнях цього року представляли шестеро спортсменів, повідомляють «НикВести».

Серед жінок в ваговій категорії 81кг  бронзовою призеркою стала Ніна Карпенко, Тетяна Кравчук посіла п'яте місце в ваговій категорії 57 кг.

Серед чоловіків срібло в ваговій категорії 54 кг виборов Ельмір Набієв, Адем Набієв зайняв дев'яте місце в ваговій категорії 75 кг, Олег Даньшин посів п'яте місце в ваговій категорії +92 кг, Дмитро Плешаков  — дев'яте місце в ваговій категорії 71 кг.

Зазначимо, що спортсменів підтримали ГО «Миколаївщина надійний партнер» та страхова компанія «Гардіан».

Раніше повідомлялося, що миколаївська спортсменка Тетяна Позняк виборола командну бронзу на чемпіонаті Європи з фехтування на візках.